Rekvalifikace

Rekvalifikační kurz instruktor pilates – akreditovaný MŠMT – pořádaný od roku 2012

AKTUÁLNÍ TERMÍNY KURZU, NA KTERÝ JE MOŽNÉ SE PŘIHLÁSIT POMOCÍ FORMULÁŘE NÍŽE:

Teoretická část PODZIMNÍHO KURZU (so+ne 9 – 16:30)

7.10. – 8.10.2017

4.11. – 5.11.2017 

2.12. – 3.12.2017 

13.1. – 14.1.2018

24.2. – 25.2.2018

PRAKTICKÝ VÍKEND
10.3. – 11.3.2018

 Aktuality naleznete na našem FACEBOOKU!

KURZ JE MOŽNÉ ABSOLVOVAT VE SPOLUPRÁCI S ÚŘADEM PRÁCE! Pro více informací volejte 739 630 454 :-)

INFORMACE K REKVALIFIKAČNÍMU KURZU:

Díky akreditaci od MŠMT, kterou Elixír akademie ZNOVU obdržela, má uchazeč možnost po absolvování zkoušky (informace níže v textu), žádat o vydání živnostenského listu a vést své vlastní lekce pilates kdekoli v ČR a v rámci Evropské unie.

Instruktor pilates, který se z Vás stane po absolvování kurzu, je pomocníkem pro všechny své klienty, kteří se rozhodli napravit svá bolavá těla. Je to obrovská zodpovědnost a součastně obrovská radost, pokud se Vám klient rozhodne důvěřovat a Vy mu umíte účinně a efektivně pomoci.

To ovšem znamená, že kvalitní instruktor pilates dokonale ovládá nejen metodiku jednotlivých cviků, ale zároveň se přehledně orientuje v zásadách anatomie a fyzioterapie, dokáže naslouchat a přistupovat ke všem klientům jednotlivě (i na hromadných lekcích). Každý z nás je jedinečný, a tak to musí být i při lekcích pilates!

STANDARDNÍ KURZ (podzimní, jarní): 

rozložen do šesti víkendů (sobota+neděle, vždy 8 vyučovacích hodin za den), během nichž je uchazeč seznamován s danou problematikou podle konkrétních témat. Kurz je rozdělen na část TEORETICKOU (80hodin) a PRAKTICKOU (70hodin). Prvních pět víkendů je čistě teoretických, šestý víkend je koncipován jako praktická část přípravy ke zkoušce. Samotná praxe probíhá dle individuálních možností uchazeče po domluvě s lektorem.

PRAKTICKÁ ČÁST probíhá dle individuálních možností uchazeče a je zahrnuta v ceně kurzu!

Podrobné informace k harmonogramu kurzu získáte e-mailem nebo na tel.: 739 630 454 (Ing. Eva Behenská)

NOVÝ SYSTÉM ZKOUŠEK!

Od roku 2015 udělením akreditace školicím střediskům MŠMT zaručuje, že každý budoucí instruktor bude opravdu připraven a odpovědný za kvalitu svých lekcí, a to tím, že podstoupí zkoušku, která je vedena jako profesní kvalifikace.

Elixír akademie, zaštítěná jménem PhDr. Olgy Huspekové, disponuje touto akreditací (č.j. 063/2015-50 s platností do roku 2018) a také jsou vyučující lektoři zároveň oprávněni vést zkoušku podle nových národních kritérií.

Školitelé rekvalifikačního kurzu jsou zástupci autorizované osoby (Hospodářské komory ČR) a jsou oprávnění vést zkoušky profesní kvalifikace. Zároveň jsou prostory Elixír studia, kde probíhá výuka, uznány jako oficiální zkušební místo, tedy NÁŠ ÚČASTNÍK KURZU MŮŽE SLOŽIT ZKOUŠKU VE ZNÁMÉM PROSTŘEDÍ!

Jmenný seznam zástupců autorizované osoby naleznete ZDE!

Jak probíhá zkouška?

Zkouška má prověřit schopnosti a znalosti uchazeče, zda pochopil probíranou látku a je schopen zodpovědně vést lekce s klienty. Zkouška se opět skládá ze dvou částí – teoretické a praktické. Zkouška probíhá pod NÁRODNÍ SOUSTAVOU KVALIFIKACÍ a jejím cílem je zaručit stejné podmínky a přístupy u zkoušek pro všechny uchazeče napříč všemi školicími středisky. Zkoušku pořádá Hospodářská komora ČR a má vlastní zpoplatnění, které není součástí kurzovného. Cena zkoušky je 2500,- bez DPH.

Zkoušku ve spolupráci s Hospodářskou komorou, jakožto zástupce autorizované osoby, pořádá přímo Elixír akademie (zkoušející: PhDr. Olga Huspeková, Ing. Eva Behenská, Věra Havlová, Helena Vysušilová Felcmanová) a celý zkušební proces probíhá, jak je zmíněno výše, přímo v prostorách Elixír studia, s.r.o. Přihlášky ke zkoušce a veškeré formality tak vyřizujeme přímo v Elixír akademii!

ZAJÍMÁ VÁS, JAK PROBÍHÁ ZKOUŠKA Z PROFESNÍ KVALIFIKACE Z POHLEDU KOMISAŘKY???

!!! ČTĚTE: ROZHOVOR O PRŮBĚHU ZKOUŠEK S PŘEDSEDKYNÍ KOMISE Helenou Felcmanovou Vysušilovou !!!

Ke zkoušce je možné se přihlásit i BEZ absolvování rekvalifikačního kurzu, ale vzhledem k náročnosti a podmínkám zkoušky (viz zde) kurz vřele doporučujeme :-)

ZAJÍMÁ VÁS, JAK PROBÍHÁ ZKOUŠKA Z PROFESNÍ KVALIFIKACE Z POHLEDU UCHAZEČKY?

!!! ČTĚTE: ROZHOVOR O PRŮBĚHU ZKOUŠEK s jednou z uchazeček !!!

MÍSTO VÝUKY

Elixír studio, s.r.o., Vinohradská 70, 130 00 Praha 3 (metro A – Jiřího z Poděbrad – přímo před zastávkou tramvaje č.11 směr Flora)

Přihlásit se můžete díky formuláři níže, stačí vybrat z nabízených možností :-)

!!! AKCE!!! MŮŽETE VYUŽÍT AKČNÍ CENU ZA VČASNOU PLATBU!!!

    Cena při platbě od 1.6.2017 do 31.8.2017                   
                                            13 900 Kč                                                                                                                  
                Cena při platbě od 1.9.2017
                 15 900 Kč    

 UPOZORNĚNÍ:

Akce na cenu platí pouze v případě přijetí platby do termínu uvedeného výše. Po daném termínu je cena kurzu 15900,-

Místo v kurzu je garantováno až po přijetí kurzovného na bankovní účet.

Počet účastníků v kurzu je omezen, Elixír akademie si vyhrazuje právo pozastavit přihlašování z kapacitních důvodů všem, kteří nemají kurzovné uhrazené do uvedeného termínu. Uhrazením kurzovného se stáváte součástí Elixír světa a disponujete veškerými privilegii :-) prosíme, respektujte fakt, že sdílíme naše know – how, osobní zkušenosti z letité praxe a veškeré informace ve skriptech a prezentačních materiálech jsou chráněné autorským právem.

V případě, že budete chtít kurz přerušit/ukončit z osobních či zdravotních důvodů, budeme postupovat podle následujících parametrů:

  • zrušení účasti do 14ti dnů před zahájením kurzu, písemně (mailem) – vrácení kurzovného po odečtení poplatku  3000,- v němž je zahrnuto: obsazení místa, materiály, skripta, administrativa, atd.
  • zrušíte-li svou účast v kurzu později, případně po zahájení kurzu, bude vám nabídnuta možnost účastnit se dalšího rekvalifikačního kurzu, v případě, že ji nevyužijete, bude Vám účtován poplatek v plné výši kurzovného (dle přijetí platby na bankovní účet)

Děkujeme za pochopení.

Kontaktní formulář – PŘIHLÁŠKA

Prosíme, vyplňujte i adresu pro případnou fakturaci :-) děkujeme!
* Tyto údaje jsou povinné.

Jsme členem ČESKÉ KOMORY FITNESS!

Ing. Eva Behenská, MBA
Výkonná ředitelka Elixír Akademie
KONTAKTUJTE NÁS!
Pro bližší informace, dotazy, rady…
Tel.: 739 630 454
Rekvalifikační kurz PODZIM
7.10.2017 | TERMÍNY

7.10. – 8.10.2017

4.11. – 5.11.2017

2.12. – 3.12.2017

13.1. – 14.1.2018

24.2. – 25.2.2018

PRAKTICKÝ VÍKEND: 10.3. – 11.3.2018